خانه / دنیای کودک و اطلاعات والدین / مشاوره ی تخصصی تلفنی | مشاوره ی رایگان

مشاوره ی تخصصی تلفنی | مشاوره ی رایگان

مشاوره ی تخصصی تلفنی : یکی از انواع روش هایی که شما می توانید برای مشورت در مورد مسائل مختلف از آن استفاده نمایید مشاوره به صورت تلفنی است. مشاوران هیرو در زمینه های گوناگونی شما را یاری می نمایند. شما می توانید در مورد ازدواج، خانواده، طلاق، مشاوره کودک و نوجوان،مشورت در مورد مسائل جنسی، رفتار های نا مطلوب، مشکلات فردی و هر مشکل و مسئله ی دیگر از طریق تماس تلفنی از مشاوره ی رایگان و غیر حضوری مشاوران هیرو بهره مند شوید. مرکز مشاوره ی هیرو با تجربه ی بالایی که در زمینه های گوناگون دارد بهترین گزینه برای حل مشکلات شماست.

افسردگی

یکی از مهم ترین و بیشترین مشکلی که امروزه بیشتر قشر جوان را درگیر خود کرده است مشکل افسردگی است. افسردگی در واقع به حالت روحی گفته می شود که فرد در برابر آن از خود مقاومتی نشان نمیدهد چرا که درگیر آن است و از هیچ رویدادی در زندگی احساس خوشحالی نکرده و در بیشتر مواقع ناامید است. افسردگی در صورتی که درمان نشود مشکلات دیگری در سیستم ایمنی و جسمانی بدن نیز به همراه داشته و در نهایت ممکن است منجر به خودکشی شود.

پرخاشگری

از انواع مشکلاتی که بیشتر قشر کودک را درگیر خود می کند پرخاشگری است. پرخاشگری حالتی از رفتار است که کودک و یا فرد بزرگسال در برابر هر گونه رفتار نا مطلوب دیگران بی پروا از خود بروز داده و در بیشتر مواقع موجب گریز دیگران از فرد و یا رفتاری می شود که بعد ها موجب پشیمانی فرد می شود. پرخاشگری در بیشتر مواقع توسط رفتار نا مناسب دیگران به ویژه والدین در دوران کودکی است.

شب ادراری

از مشکلات دیگر که بسیاری از کودکان امروزه به آن دچار می شوند شب ادراری است. شب ادراری دلایل مختلفی دارد. این دلایل می توانند بر اساس رفتار نا مناسب والدین، تنبیهات بدنی، واکنش افراطی در زمانی که کودک خود را خیس می کند و یا زود گرفتن کودک از پوشک و حتی وادار کردن وی به ادرار و یا مدفوع باشد.

شما می توانید در سایر موارد بالا و یا مشکلات دیگر در رابطه با خود و یا اطرافیانتان از طریق تماس تلفنی با مشاوران هیرو به درمان و حل مسائل و مشکلات خود بپردازید.

 

 


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

بیش فعالی در نوجوانان (بخش دوم)

برای تشخیص اینکه نوجوان تان مبتلا به اختلال بیش فعالی هست یا خیر، می بایست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *