خانه / دنیای کودک و اطلاعات والدین / مشاوره کودک و نوجوان | مشاوره تلقنی کودک و نوجوان

مشاوره کودک و نوجوان | مشاوره تلقنی کودک و نوجوان

کودکان و نوجوانان در سنین طلایی عمر خود هستند آنان در این سن پذیرای هر تاثیر و تغییری هستند , هر نوع رفتار با آنان می تواند آینده شان و خصلت های بزرگسالیشان را رقم بزند پس لازم است والدین آگاهی های لازم در رابطه با این سن و فرزندشان داشته باشند .
اکثر والدین نوع رفتارهای فرزندشان را نادیده گرفته و آن را به دوران بلوغ و سن آن ها نسبت می دهند این امر تا حدی هم درست است ولی پدرها و مادرها نباید به تمامی رفتارهای فرزند خود بی توجهی کنند , در صورتی که رفتارهای آنان به عادت تبدیل شد حتما به یک مشاور مراجعه نموده و با او مشورت کنند .

 

 >> نکته : در هنگام مطالعه این مقاله اگر روی کلمات آبی کلیک کنید میتوانید اطلاعات بیشتری در آن زمینه ببینید <<

مشاوره کودک و نوجوان تلفنی

والدین برای روانشناسی کودک و نوجوان می توانند با یک روانشناس صحبت کرده و مسئله را برای او شرح دهند , در این بین بدون حضور در مرکز مشاوره نیز می توان با یک فرد با تجربه و آگاه در این زمینه مشورت کرد تنها کافی است شماره مرکز مشاوره را گرفته و به کارشناسان مربوطه وصل شوید .
در این مرکز مشاوره کودک تلفنی رایگان صورت می پذیرد و شما در هر جایی که هستید می توانید با این مرکز تماس گرفته و با بهترین مشاور کودک و نوجوان صحبت کنید .

مشاوره کودک و نوجوان رایگان

مشاور کودک و نوجوان به صورت رایگان تجربیات و دانش خود را در اختیار شما گذاشته و بهترین راه حل ها را ارائه می دهد , کودکان و نوجوانان در سنی هستند که حتما نیاز به یک پشتیبان آگاه دارند تا بتوانند تصمیم هایی که مربوط به خود و آینده شان است را به نحو احسنت بگیرند .
این مرکز به عنوان مرکز مشاوره نوجوانان و کودکان سال هاست که در این حیطه فعالیت می کند , دارای روانشناسانی با تجربه و دلسوز است که در هر لحظه از شبانه روز آماده ی ارائه خدمات مشاوره به شما عزیزان هستند .

 

 

برای دریافت شماره جهت مشاوره تلفنی رایگان روی لینک زیر کلیک کنید

>> مشاوره کودک و نوجوان <<

 

برای استفاده از خدمات مشاوره نوجوان و کودک و کسب اطلاعات بیشتر ، از سراسر کشور ( تهران  ، بوشهر و … و شهرستانها )

با مشاوران هیروو

تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره روانشناس نوجوان و کودک بهره مند شوید

رسانه تخصصی روانشناسی کودک و نوجوان


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

با کودک پرخاشگر چگوه برخورد کنم؟

خشم یکی از هیجان های اصلی و طبیعی در انسان است و هرکس درجه هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *