خانه / دنیای کودک و اطلاعات والدین / مشاوره تخصصی | بیماری های مربوط به کودکان

مشاوره تخصصی | بیماری های مربوط به کودکان

مرکز مشاوره هیرو اولین و معتبر ترین مرکز مشاوره تخصصی در ایران برای مشاوره در زمینه های مختلف است. مشاوران هیرو با سابقه ی بالایی که در خدمات مشاوره به مردم دارند شما را در زمینه های خانواده، کودک، ازدواج، طلاق و درمان بیماری هایی نظیر افسردگی، پرخاشگری، بیماری های مربوط به کودکان و فرزندان و هزاران زمینه های دیگر یاری خواهند کرد.

به طور کلی زندگی هر فرد دارای مشکلات مختص به خود بوده و نمی توان گفت زندگی فردی بدون مشکل است. نکته ی مهم این است که ما باید چگونه با این مشکلات کنار بیاییم و با آنها مقابله کنیم.

چاره ی مشکل ما دست چه کسی است؟

شاید بار ها با مشکلاتی مواجه شده باشید که هیچ راه چاره ای برای آن ها نیابید در این گونه مواقع شما به اصطلاح خود را فردی به بن بست رسیده تصور می کنید. اما باید دانست چگونه این مسائل را حل نمود. هیچ فردی نمی تواند تا  ابد با مشکلی سر و کله بزند و باقی زندگی خود را بر اساس آن مشکل تباه نماید.

چاره ی کار دست روانشناسان است. شاید تصور کنید با تکیه کردن به خانواده و اطرافیان بتوانید مشکل خود را حل نمایید اما حتی اگر کمرنگ شود ولی حل نمی شود. مثلا مشکل افسردگی یکی از مشکلات بزرگ در جامعه ی امروز ماست. بیشتر قشر جوان در سطح کشور به دلیل آسیب های عاطفی حال چه از طرف خانواده و چه از طرف جنس مخالف دچار بیماری افسردگی می شوند شاید خیلی ها نیز تصور کنند مشکل فقط افسردگی است. طبق تحقیقات روانشناسان و بسیاری از افراد متخصص، فردی که دچار افسردگی می شود امکان ابتلا به بیماری های دیگر در وی افزایش می یابد بیماری هایی نظیر بیماری های گوارشی، تنفسی، قلبی عروقی و… از جمله آن ها است.

بهترین راهکار

بهترین راهکار برای مشکلاتی نظیر افسردگی و یا مشکلات دیگر در رابطه با خانواده و مشکلات فردی مشاوره تخصصی و مشورت با یک مشاوره است. مشاوران هیرو در زمینه های گفته شده دارای تخصص بالایی هستند. شما می توانید تنها از طریق تماس تلفنی با آن ها مشورت کرده و خود را از  دامان مشکلات رها سازید.

 


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

کاربرگ تمرین شمارش اعداد یک الی سی برای خردسالان و کودکان

ایستگاه کودک بسیاری از مطالب، توسط سایت ایستگاه کودک تهیه شده و برای اولین بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *